Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

18.04.2011

1. La Pallotina - Mój ludu, ludu mój (5) ↑

2. De Press - Krzyż i dziecko - Norwid (1) ↓

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Full Power Spirit - Światło, Życie, Solidarność (4) ↑

4. Katolika Front - Jak dwa razy dwa (2) ↓

5. Beata Bednarz - Życia cud (7) ↑

6. Julia & Grzegorz Kopala - Niech żyje Życie (bz) •

7. Propaganda DEI - Wojownicy (3) ↓

8. Magda Anioł - Albo, albo (9) ↑

9. Antonina Krzysztoń - Wyznania (10) ↑

10. Elektryczne gitary - Dywizjon 303 - Historia (11) ↑

11. TRANSITUS - Jeśli chcesz zakochać się (8) ↓

12. Muniek Staszczyk feat. Anna Maria Jopek - Dzieje grzechu (N/bz) •

13. The Goodboys - Kochaj mnie i daj mi siebie (14) ↑

14. Monika Kuszyńska - Matko samotnych (15) ↑

15. Love Story - Mayday (13) ↓

16. Jan Trebunia-Tutka & Mirosław Kowalik - Góry w sercu (17) ↑

17. Mietek Szcześniak - Rzeczy zmieniają się (16) ↓

18. Raz. Dwa. Trzy. - Tylko we mgle błądzi człowiek (19) ↑

19. Grzegorz Kloc - Jesteś godzien (N/20) ↑

20. Maleo Reggae Rockers - Dzikie serce (N)

2011-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Włoska atrakcja turystyczna legła w gruzach. Sztorm zniszczył Łuk Miłości

2026-02-16 07:35

[ TEMATY ]

turystyka

Łuk Miłości - x.com/screenshot

W krainie Salento we włoskim regionie Apulia, na wybrzeżu Adriatyku, runął w wyniku sztormu tuż po walentynkach jeden z tamtejszych symboli - skalny Łuk Świętego Andrzeja, nazywany Łukiem Miłości. Było to jedno z najbardziej malowniczych i sugestywnych miejsc w tamtych stronach.

Screen Local Team
CZYTAJ DALEJ

Kim jest Władimir Semirunnij?

2026-02-13 18:04

[ TEMATY ]

Włochy

łyżwiarstwo

Igrzyska 2026

PAP/TERESA SUAREZ

Srebrny medalistaw konkurencji 10 000 m mężczyzn łyżwiarstwa szybkiego Vladimir Semirunniy z Polski.

Srebrny medalistaw konkurencji 10 000 m mężczyzn łyżwiarstwa szybkiego Vladimir Semirunniy z Polski.

Z Jekaterynburga przez Tomaszów Mazowiecki i Hamar do Mediolanu - tak wiodła droga Władimira „Władka” Semirunnija po olimpijski medal. Pochodzący z Rosji reprezentant Polski w piątek był drugi w łyżwiarskim wyścigu na 10 000 metrów w igrzyskach we Włoszech.

Piątkowy medal olimpijski uzupełnił dorobek 23-letniego panczenisty, na który składają się również srebro i brąz mistrzostw świata na dystansach oraz złoto i srebro mistrzostw Europy.
CZYTAJ DALEJ

Popielec w naszej diecezji

2026-02-16 20:00

[ TEMATY ]

Popielec

Środa Popielcowa

Zielona Góra

Karolina Krasowska

Celem wielkopostnych praktyk jest gotowość serca na przyjęcie Bożej miłości – podkreślił pasterz diecezji

Celem wielkopostnych praktyk jest gotowość serca na przyjęcie Bożej miłości – podkreślił pasterz diecezji

Najbliższa środa 18 lutego 2026 to pierwszy dzień Wielkiego Postu. Pokutny gest posypania głów popiołem rozpoczyna czterdziestodniowe przygotowanie do świąt wielkanocnych, stanowiących szczyt całego roku liturgicznego. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą sprawowane we wszystkich parafiach diecezji.

Celebracje Środy Popielcowej z udziałem biskupów:
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję