Reklama

Aspekty

Czuwanie z Maryją

13 maja w kościele w Koźli, podobnie jak w wielu kościołach diecezji, odbyło się pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.

[ TEMATY ]

modlitwa o pokój

czuwanie fatimskie

fatimskie

wynagrodzenie za grzechy

ks. Rafał Witkowski

Nabożeństwo fatimskie w Koźli

Nabożeństwo fatimskie w Koźli

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

ks. Rafał Witkowski

Wiernych gromadzi modlitwa wynagradzającą za grzechy świata i wołanie o pokój na świecie. Nabożeństwo rozpoczęło się Eucharystią, po której parafianie odmówili Różaniec. Następnie przeszli w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej, którą niósł najmłodszy z obecnych w kościele - ministrant Krzyś. Na koniec wierni odśpiewali Apel Jasnogórski. Kolejne czuwania fatimskie będą odbywały się również trzynastego dnia miesiąca aż do października, ponieważ w tych dniach Matka Boża objawiała dzieciom w Fatimie przesłanie dla całego świata. 

Anna Konwa

 

ks. Rafał Witkowski

ks. Rafał Witkowski

ks. Rafał Witkowski

 

ks. Rafał Witkowski

ks. Rafał Witkowski

Angelika Zamrzycka

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2023-05-13 22:00

Oceń: +4 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Czuwania fatimskie w Grodowcu

Ks. Radosław Horbatowski, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu, wraz z duszpasterzami, zaprasza wszystkich czcicieli Matki Bożej na kolejny cykl nocnych czuwań fatimskich, które wiążą się z modlitwą wynagradzającą za grzechy świata.

Nabożeństwa odbywają się od maja do października, każdego 13. dnia miesiąca. W tych miesiącach według podań Matka Boża ukazywała się dzieciom w Fatimie, przekazując przesłanie całemu światu. W Sanktuarium w Grodowcu czuwania fatimskie przebiegają według następującego planu:
CZYTAJ DALEJ

Św. Szarbel ciągle działa. Dwie kobiety zgłaszają cud uzdrowienia za jego przyczyną

2026-01-27 08:07

[ TEMATY ]

Szarbel Makhlouf

św. Szarbel

Adobe Stock

Od początku 2026 roku odnotowano dwa nowe cuda przypisywane św. Szarbelowi Makhlouf - jeden w Stanach Zjednoczonych i jeden w Libanie - każdy z nich wiązał się z uzdrowieniem kobiet wbrew wszelkim oczekiwaniom medycznym - czytamy w ewtnnews.com.

Czczony przez wiernych jako „doktor nieba”, św. Szarbel, libański mnich i kapłan maronicki, jest obecnie autorem tysięcy odnotowanych cudów. Od pustelni w górach Libanu po sale szpitalne na całym świecie, jego wstawiennictwo wciąż dociera do potrzebujących, przekraczając granice, kultury i pokolenia.
CZYTAJ DALEJ

Dolnośląskie/ Kuratorium przeprowadzi kontrolę w szkole, w której nauczyciel miał szarpać ucznia

2026-01-28 17:55

[ TEMATY ]

dolnośląskie

Adobe Stock

Dolnośląskie Kuratorium Oświaty przeprowadzi kontrolę w Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie, w której nauczyciel techniki miał szarpać i wyzywać 12-letniego ucznia. Sprawa została zgłoszona również do prokuratury.

Rzeczniczka dolnośląskiego kuratorium Miłosława Bożek poinformował w środę PAP, że nie wyznaczono jeszcze terminu kontroli, a kuratorium zostało poinformowane o zdarzeniu przez dyrekcję szkoły.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję