Reklama

Sportowy miszmasz

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Siatkarski bałagan

Ostatnimi czasy byliśmy dumni z osiągnięć naszych pań w siatkówce (m.in. zdobyły dwa razy z rzędu tytuł mistrzyń Europy). Niestety, nasza kadra zaczyna się rozpadać. Trener (Andrzej Niemczyk) rezygnuje z pracy, jedna zaś z najlepszych zawodniczek chce zaniechać reprezentacyjnych występów (Małgorzata Glinka)... Miejmy nadzieję, że ten siatkarski kryzys uda się szybko jakoś rozwiązać, a nasze piękne panie dostarczą kibicom znów wielu wrażeń i emocji, walcząc o najwyższe europejskie i światowe trofea.

Imienne buty

Mirosław Szymkowiak swego czasu, jako pierwszy z polskich piłkarzy, otrzymał od jednej z firm obuwniczych, która specjalizuje się w zaopatrywaniu sportowców w obuwie, buty z wypisanym na nich swoim imieniem (Szymek)... Niestety, te imienne buty same nie zagrają... Wielka szkoda...

Psychoanalitycy wracają do gry

Coraz więcej klubów piłkarskich (szczególnie na Wyspach Brytyjskich) zatrudnia psychoanalityków, którzy mają pomóc piłkarzom w pozbyciu się stresu i pewnych boiskowych zachowań, eufemistycznie określanych jako niekonwencjonalne (np. złośliwe faule lub obraźliwe wyzwiska). Hm... Wydaje się, że pomoc tego typu przydałaby się nie tylko zawodnikom, lecz może przede wszystkim niektórym kibicom, zwanym po prostu „psycholami”!

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2006-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Rozważanie na niedzielę. Wróżka powiedziała jej: "Gdy skończysz budowę domu umrzesz"

2026-05-01 09:46

[ TEMATY ]

rozważanie

rozważanie Słowa Bożego

Diecezja Bielsko-Żywiecka

A jeśli największym problemem człowieka nie jest to, że się boi, ale to, że szuka bezpieczeństwa nie tam, gdzie trzeba?

Dzisiejsza Ewangelia zaczyna się od słów, których chyba wszyscy potrzebujemy:
CZYTAJ DALEJ

Kalwaria Zebrzydowska: Bluźniercze napisy umieszczone na kilku kaplicach Dróżek Kalwaryjskich

2026-05-02 20:11

[ TEMATY ]

Kalwaria Zebrzydowska

kalwaria.eu

Bluźniercze napisy zostały umieszczone przez wandali na kilku kaplicach na dróżkach w sanktuarium pasyjno-maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej – informuje rzecznik sanktuarium o. Tarsycjusz Bukowski. Zabytki wpisane są na listę UNESCO.

Napisy o satanistycznym wydźwięku zostały dostrzeżone w sobotę po południu. Duchowny poinformował, że sprawę bada już policja.
CZYTAJ DALEJ

Helena Pyz odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski

2026-05-03 13:23

[ TEMATY ]

Helena Pyz

Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski

PAP/Paweł Supernak

Helena Pyz, lekarka i misjonarka świecka odznaczona została Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Odznaczenie wręczone zostało przez Prezydenta RP Karola Nawrockiego na Zamku Królewskim w Warszawie podczas uroczystości w Święto Narodowe Trzeciego Maja.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Karol Nawrocki z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja nadał najwyższe odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję