Przez 3 dni rozmawiali o wierze, budowali relacje i szukali odpowiedzi na pytanie, które stało się motywem przewodnim spotkania: „Jak pokochać siebie?”. W rekolekcjach uczestniczyło 25 uczniów szkół podstawowych i średnich. Odbyły się one w domu rekolekcyjnym diecezji świdnickiej im. św. Anieli. To miejsce połączyło młodych ludzi, którzy na co dzień korzystają z programu stypendialnego Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia i angażują się społecznie, mają dobre wyniki w nauce i chęć rozwijania swoich talentów.
Pomóż w rozwoju naszego portalu
