Reklama

Niedziela Rzeszowska

W niebo wzięci

Niedziela rzeszowska 33/2016, str. 1

[ TEMATY ]

wniebowzięcie

Ks. Janusz Sadel

Wniebowzięcie – kolegiata w Bieczu

Wniebowzięcie – kolegiata w Bieczu

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mówimy, że Jezus wstąpił do nieba, a Maryja została wzięta do nieba. Tylko Jezus, jako Bóg-człowiek miał w sobie taką moc, by móc samodzielnie osiągnąć niebo. Żaden inny człowiek – nawet Maryja niepokalanie poczęta, wybrana na Matkę Zbawiciela, nie ma takiej mocy, aby mogła sama dojść do nieba. Wszyscy ludzie potrzebują Boga, wszyscy potrzebują Jego pomocy, Jego łaski, aby móc być wiecznie szczęśliwymi.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2016-08-11 10:02

Pełna treść tego i pozostałych artykułów z NIEDZIELI 33/2016 w wersji drukowanej tygodnika lub w e-wydaniu .

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Abp W. Depo: Dziś chrześcijanin musi bronić nie tylko wiary, ale także rozumu

[ TEMATY ]

Jasna Góra

abp Wacław Depo

wniebowzięcie

uroczystość

Archidiecezja Częstochowska

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
CZYTAJ DALEJ

Tajemnice Daniela Obajtka

2025-04-16 10:13

[ TEMATY ]

książka

Obajtek Daniel

Daniel Obajtek

PKN Orlen

Daniel Obajtek

Daniel Obajtek

Za zgodą Wydawnictwa Czarna Skrzynka publikujemy fragmenty rozmowy Daniela Obajtka i Wiktora Świetlika, czyli książki “Daniel Obajtek. Jeszcze nie skończyłem”.

Jak wygląda dzień prezesa Orlenu?
CZYTAJ DALEJ

Groby Pańskie 2025 - Galeria [Aktualizacja: 11:36]

2025-04-19 11:36

Magdalena Lewandowska

Grób Panski - katedra wrocławska

Grób Panski - katedra wrocławska

Piękną tradycją stało się budowanie w kościołach Grobu Pańskiego. Zapraszamy do przesyłania nam zdjęć z waszych kościołów i kaplic, a to pozwoli nam stworzyć piękną galerię. Czekamy na wasze zdjęcia, które możecie wysyłać na adres wroclaw@niedziela.pl

Prosimy, aby zdjęcia przesyłać do Niedzieli Zmartwychwstania.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję