Reklama

Muzyczne DarY

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

11.02.2013

1. Jacek Stachursky - Boski plan (2) ↑

2. Monika Kuszyńska - Zostań chwilo (3) ↑

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

3. Bęsiu - Paruzja (ft. Prayz, Gifted) (1) ↓

4. Maleo Reggae Rockers - MOC (6) ↑

5. Viola Brzezińska - Horyzont (bz) •

6. Paweł Kukiz - Koniec końców - Siła i honor (4) ↓

7. Mietek Szcześniak (ft.Basia) - Save the best for last (11) ↑

8. Beata Bednarz - Zamieszkaj ze mną (7) ↓

9. StronaB - Dwa jabłka na czereśni (8) ↓

10. Arkadio - Kogo jara taka wiara (N/15) ↑

11. De Press - Myśmy rebelianci (10) ↓

12. Elektryczne Gitary - Wielka Solidarność - Historia (13) ↑

13. Deus Meus - Wniebowianki (14) ↑

14. Luxtorpeda - Hymn (12) ↓

15. Raz.Dwa.Trzy. - To wszystko, co niezrozumiałe (16) ↑

16. Twoje Niebo - Modlitwa o sens (N/20) ↑

17. Triquetra - NOC (18) ↑

18. Anti Babylon System - Osiem błogosławieństw (17) ↓

19. Full Power Spirit - Jestem (bz) •

20. Grażyna Łobaszewska - Już drogę znasz (N)

2013-02-18 13:30

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Modlitwa do Maryi, Królowej Pokoju

[ TEMATY ]

modlitwa

Królowa Pokoju

Adobe Stock

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore

Ave Regina Pacis, Królowa Pokoju w Santa Maria Maggiore
Maryjo, Królowo Pokoju,
CZYTAJ DALEJ

Jacek Magiera pośmiertnie odznaczony przez prezydenta Nawrockiego

2026-04-16 13:28

[ TEMATY ]

odznaczenie Prezydenta RP

Jacek Magiera

Grzegorz Jakubowski/KPRP

Karol Nawrocki przyznał pośmiertnie Jackowi Magierze Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski - poinformowała Kancelaria Prezydenta RP. W Warszawie trwają uroczystości pogrzebowe zmarłego 10 kwietnia w wieku 49 lat piłkarza i trenera.

Order przyznano za wybitne osiągnięcia w pracy szkoleniowej i trenerskiej oraz za dokonania sportowe.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV: prawdziwa wolność jest w Bogu

2026-04-16 16:47

[ TEMATY ]

Leon XIV w Afryce

Vatican Media

„Tylko Bóg wyzwala, tylko Jego Słowo otwiera ścieżki wolności, tylko Jego Duch czyni nas nowymi ludźmi, którzy mogą zmienić ten kraj” - powiedział papież podczas Mszy św. sprawowanej na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego w Bamendzie.

Przybywam do was jako pielgrzym pokoju i jedności, wyrażając radość z tego, że mogę tu być, by odwiedzić wasz region, a przede wszystkim dzielić z wami waszą wędrówkę, wasze trudy i wasze nadzieje.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję